Występ na medal(e)

Występ na medal(e)

Zawodnicy MMKS Kędzierzyn-Koźle zapewnili nam powody do dumy. Młodzi lekkoatleci błysnęli formą podczas Mistrzostw Województwa Młodzików zdobywając aż 11 medali. Ich łupem padło 5 złotych, 3 srebrne i 3 brązowe krążki.

Gwiazdą zawodów okazał się Tomasz Harz, który w wieloskoku uzyskał znakomity rezultat 12.31 m – to rekord województwa młodzików i najlepszy wynik w Polsce na tabelach PZLA. Poza tym młody zawodnik MMKS-u zdobył jeszcze jeden złoty medal: w skoku wzwyż.

Na tym jednak nie koniec. Najcenniejsze krążki zdobyli również: Arkadiusz Halek w rzucie dyskiem i pchnięciu kulą oraz Emilia Bujak w skoku w dal. Zawodniczka dołożyła jeszcze drugie miejsce w wieloskoku. Srebro padło też łupem Kacpra Murawskiego w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem, który dodatkowo wywalczył także brąz w skoku w dal. Z kolei Damian Streiss dwukrotnie zamykał podium, zajmując trzecią lokatę w konkurencji wieloskoku i w biegu na 600 m.

Wszyscy nagrodzeni zawodnicy MMKS trenują pod okiem Andrzeja Saczko i są uczniami Szkoły Podstawowej nr 12 w Kędzierzynie-Koźlu.

Źródło: Urząd Miejski w Kędzierzynie-Koźlu

Previous Podejrzany o rozbój został zatrzymany
Next Dobra zabawa to nie tylko Dni Miasta

Może to Ci się spodoba

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

Medale badmintonistów na Mistrzostwach Polski

Zawodnicy klubu Beninca UKS Feniks z odległego Białegostoku przywieźli do Kędzierzyna-Koźla worek medali. Z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Julia Wójcik wróciła ze złotym i brązowym krążkiem, a Igor Jasek dumnie może

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Skatepark w Koźlu gotowy

W Kędzierzynie-Koźlu powstał drugi profesjonalny tor do jazdy na deskorolce, rolkach, rowerach czy hulajnogach. Nowy skatepark znajduje się przy Orliku na ul. Skarbowej. Miłośnicy ekstremalnej jazdy już testują świeżutkie urządzenia.

Od 7 lat w biegu

Łatwiej będzie zliczyć liczbę lat i zorganizowanych w tym czasie biegów, niż samych uczestników i pokonanych przez nich kilometrów. Park Run Kędzierzyn-Koźle świętuje 7 urodziny. Inicjatywa zrzeszająca miłośników aktywności na

Z MOSiR-em wkoło Kędzierzyna-Koźla

Rowerowe rajdy organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu zawsze cieszą się dużą popularnością. Nie inaczej było i tym razem. W niedzielę (05.09) na starcie przy „Orliku” na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź